کفپوش سالن های چند منظوره

 

313 کفپوش سالن های چند منظوره

کفپوش سالن های چند منظوره

کفپوش سالن های چند منظوره

کفپوش های ورزشی سالن های چند منظوره:

این کفپوش ها که یک نوع پلیمر ترموپلاستیک است.

در میان اجزا و بخشهای مختلف اماکن و سالن های ورزشی کفپوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند.این اهمیت به جایی رسیده است که طراحی,احداث,اجرا و نگه داری کفپوش به یک تخصص تبدیل شده است.یکی از انواع کفپوش که امروزه بیشترین کاربرد را در مصارف کفپوش pvc می باشد.این کفپوش ها در رنگ های متنوع ساخته می شوند که بسته به کاربرد داشتن در زمین های والیبال,بسکتبال, هندبال و فوتسال در یک زمین می توان از رنگ های گوناگون و مناسب استفاده کرد.

ضخامت های این کفپوش ها ۸ ،۷/ ۴،۵،۶ میل است که تمامی استاندارد های جهانی را دارا می باشد.

مزایای کفپوش سالن چند منظوره

این کفپوش ها مجارستانی می باشد که بالای ۱۲۰۰ سالن دولتی و خصوصی در کل کشور کار شده است.

از دیگر مزایای کفپوش pvc می توان به سبکی ,مقاومت در برابر آتش سوزی و قابلیت جذب ضربه و ارتجاعی بودن مناسب آن اشاره کرد, که آسیب به ورزشکار را به حداقل می رساند.

برای نصب این کفپوش ها به سطحی صاف و صیقلی نیاز داریم که از مراحل نصب به ترتیب شامل زیرسازی با سیمان و چسب چوب است و بعد کفپوش ها را با چسب مخصوص کفپوش ها pvc آغشته کرده می چسباند و با مفتول های درزجوش آنهارایکسان و یکپارچه کرده و در پایان خط کشی استاندارد برای سالن ورزشی که والیبال,بسکتبال و فوتسال است,که با رنگ مخصوص pvc که حلال آن هم ریتارد است خط کشی می شوند.

مطالب مرتبط زیر را حتما مطالعه کنید:

.
313 کفپوش سالن های چند منظوره
مهندس حامی امامی
313 کفپوش سالن های چند منظوره313 کفپوش سالن های چند منظوره313 کفپوش سالن های چند منظوره313 کفپوش سالن های چند منظوره313 کفپوش سالن های چند منظوره
میانگین امتیاز دهی
5 based on 3 votes
پالس اسپرت
پالس اسپرت
Pulse.sport
کفپوش سالن های چند منظوره
قیمت
2.000 IRR
با ما در تماس باشید
Available in Stock