مقالات

استفاده کفپوش سه بعدی

در نظر داشته باشید بهترین مکان برای استفاده از چنین کفپوش سه بعدی اپوکسی هایی در حمام و سرویس بهداشتی خانه است. زیرا مدل های سه بعدی با موضوع دریا و اقیانوس برای این قسمت کاملا مناسب هستند.
زمانی که وارد یک محیط با کفپوش اپوکسی سه بعدی با طرح امواج دریا می شوید، درست مانند این است که موج های دریا هنگام ورود شما به اتاق از کف زمین به سمت بالا حرکت می کنند .

این تصاویر ابتدا توسط پرینترهای حرفه ای و مخصوص چاپ می شوند و سپس براساس اندازه و شکل کف حمام یا هر اتاق دیگری نصب می شوند.
البته هر عکسی را که بخواهید می توانید به شرکت کفپوش اپوکسی صنعت آریا سفارش داده تا دقیقا همان مدل را در کفپوش اپوکسی اتاق شما پیاده سازی کنیم.
پس اصلا مهم نیست که سایز حمام شما چقدر است یا شکل کف حمام چگونه است، این اشکال با هر شرایطی هماهنگ می شود و دقیقا همان حس عجیب و جالب سه بعدی را در اتاق شما بوجود می آورند.
حمام و سرویس بهداشتی مکانی بسیار خوب و مناسب برای استفاده از چنین طرح هایی است اما همانطور که گفتیم با خلاقیت بیشتر می توانید از آنها در دیگر اتاق های خانه مانند آشپزخانه هم استفاده به عمل آورد.

جلوگیری از نفوذ آب به داخل سطح پارکینگ‌ها جز اولین نگرانی‌های مالکان، اجراکنندگان و کاربران پارکینگ‌ها می باشد. نفوذ آب علاوه بر تخریب تدریجی سطح پارکینگ، موجب ایجاد شرایط خطرناک و لغزنده برای عبور و مرور رانندگان و نیز عابران پیاده می¬شود و همچنین ترکیب آب با مواد شیمیایی موجود در بتن منجر به ایجاد محلول‌های قلیایی شده که به رنگ خودرو ها و نیز تایر آنها آسیب وارد می‌کند. کفپوش ها می توانند زیبایی خانه و منازل مسکونی و اداری شما را تا چند برابر افزایش داده و مهمانان شما را غافلگیر نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *