مقالات

بهترین باشگاه ها در بهترین هتل های دنیا

برترین ها: هتل ها فقط برای استراحت و اقامت مهمانان و مسافران نیستند. بیشتر آنها انواع فضاهای جداگانه از سالن های کنفرانس گرفته تا پذیرایی و باشگاه و استخر و … دارند . ما در این مطلب، ۱۰ تا از بهترین باشگاه های هتل های دنیا را انتخاب و معرفی کرده ایم.

Houstonian Hotel

مرکز بدنسازی باشگاه هتل، اسپا و باشگاه هوستون بسیار بزرگ و مجهز است. مساحت این مرکز حدود ۱۶۲۶۰ متر مربع است و ۳۰۰ دستگاه قلب و وزن از برندهای گران قیمت و بسیار باکیفیت همچون Cubex و Technogym دارد. از دیگر امکانات این باشگاه عظیم باید به زمین دو داخلی، زمین های وسیع بیرونی، زمین تنیس و مجموعه کامل استخر و سونا و … اشاره کرد. بیشتر مهمانان این هتل انتظار دارند وارد یک زیرزمین کوچک با امکانات محدود بشوند و با ورود به باشگاه هتل بسیار شگفت زده می شوند.

Hotel Bellevue

این هتل در سیاتل قرار دارد و باشگاه آن بهترین امکانات بدنسازی و تناسب اندام را در خود جای داده است. این باشگاه چهار سالن ورزشی با امکانات بسیار زیاد، سالن پیلاتس، سه استخر، ۱۰ زمین تنیس و زمین بسکتبال و دو دارد. در هر هفته ۷۰ کلاس مختلف در باشگاه این هتل برگزار می شوند. یوگا نیز از دیگر ورزش های محبوب در این باشگاه است. این باشگاه حدود ۱۸۵۸۰ متر مربع مساحت دارد.

Jumeirah Beach

هتل جمیرا در دبی قرار دارد. این هتل بسیار زیبا و شیک، باشگاه بدنسازی و تناسب اندام بسیار بزرگ و مجهز نیز دارد که از ورزش در آنجا لذت می برید. این باشگاه همچنین اسپا، کلوب بدنسازی نوجوانان، سه زمین اسکوآش و ۷ زمین تنیس دارد. این باشگاه استخر شنا ۲۵ متر مربعی در فضای باز دارد.

Marina Bay Sands

هتل مارینا سندز در سنگاپور نیز یکی از بهترین باشگاه ها را دارد. این هتل از شلوغی مرکز شهر دور است و در میان مسافران بیزینسی محبوبیت بسیاری دارد. باشگاه تناسب اندام این هتل در طبقه ۵۵ قرار دارد و از آن بالا می توان چشم انداز زیبایی از سنگاپور را مشاهده کرد. این باشگاه انواع دستگاه های بدنسازی از کمپانی های مشهور و گران قیمت را در خود جمع کرده است.

Four Seasons Park Lane

این هتل در لندن واقع شده است. باشگاه بدنسازی این هتل در طبقه دهم قرار دارد. این باشگاه بدنسازی انواع تردمیل، الیپتیکال، دوچرخه و دیگر دستگاه های بدنسازی را از انواع برندهای مشهور در خود جمع کرده است. بیشتر این دستگاه ها، داک آی‌پاد نیز دارد. از دیگر امکانات آن باید به توپ و تشک ورزش و … رایگان اشاره کرد.

Siam

هتل سیام در بانکوک در کشور تایلند قرار دارد و یکی از شیک ترین هتل های این شهر به شمار می رود. این هتل باشگاه بدنسازی و کیک‌بوکسینگ مجهزی نیز دارد که خود شهروندان بانکوکی نیز در آن عضو هستند و از امکاناتش بهره می گیرند.

Four Seasons San Francisco

هتل چهار فصل سان‌فرانسیسکو نیز باشگاه بزرگ و بسیار مجهزی دارد و مهمانان و شهروندان می توانند از آن استفاده کنند. این باشگاه یک سالن بدنسازی ۱۱۸۰۰ مترمربعی دارد و انواع دستگاه ها با کیفیت و فعالیت های مختلف را می توان در آن تجربه کرد.

Tokyo Park Hyatt

باشگاه بدنسازی این هتل در طبقه ۴۷ام قرار دارد و از آن بالا می توانید چشم انداز بسیار زیبایی از شهر توکیو را مشاهده کنید. در باشگاه این هتل انواع امکانات بسیار باکیفیت بدنسازی و ورزش های دیگر وجود دارند. شما می توانید مدیتیشن و آرامش روح را نیز در اینجا تجربه کنید. کلاس های متعددی نیز در این باشگاه برگزار می شوند.

 

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *