قیمت محصولات

تاثیر نرخ ارز بر قیمت کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی از نظر پالس اسپرت

به گفته کارشناسان گروه ورزشی پالس اسپرت با توجه به افزایش قیمت ارز در بازار کشور موجب شده است که در بخش فروش کفپوش ور چمن و همچنین نامین مواد اولیه کفپوش های ورزشی و چمن های مصنوعی افزایش قیمت صورت گیرد . بر همین اساس اگر افزایش نرخ ارز ادامه پیدا کند باعث خواهد شد که بخشی از سفارشات و درخواست های بازار تحت شعاع همین افزایش هزینه ها گردد .

گروه پالس اسپرت با توجه به سابقه فعالیت خود تا به امروز سعی نموده است که رضایت مشتریان خود را حفظ نماید و تاثیر گذاری این افزایش ها را بر مشتریان بالفوه خود کم کند لذا نگهداری نرخ محصولات باعث نشده است که این شرکت از کیفیت اجرایی پروژه های خود کاهش دهد . گروه پالس اسپرت به صورت مستمر بازارهای هدف خود را بررسی و بر همین بررسی ها محاسبات عملیاتی پروژه شما پیشنهاد میدهد تا رضایتمند شما در هنگام تائید نرخ و ارسال درخواست کاهش پیدا نکند .

تغییرات نرخ کفپوش ورزشی و چمصنوعی در وسعیت اجرایی یک پروژه خسارت زیادی به مجری ایجاد خواهد کرد چرا که هزینه های خرید و تولید و نگهداری محصول و حمل و نقل آن به صورت مستمر افزایش پیدا میکند . بر همین اساس وقتی کارشناسان این شرکت قیمت پیشنهادی را به شما به صورت کتبی ارسال مینمایند یعنی همه این روند را بدون تشریح برای پروژه شما در نظر گرفته اند .

خواهشمند است با توجه به شرایط پیش رو سعی کنید درخواست های خود را با در نظر گرفتن روند تغییرات نرخ ارز سریعا ارسال فرمائید تا این شرکت بتواند پاسخگوی حجم عملیاتی و محاسباتی این تغییرات در اجرای پروژه های ورزشی شما عزیزان باشد .

واحد فروش

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *