اخبار عمومی

تاثیر کاهش و افزایش نرخ ارز در تهیه مواد اولیه کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی

مطلب-کفپوش

با توجه به بررسی کارشناسان گروه ورزشی پالش و روند تولید و واردات محصولات و لوازم ورزشی مورد نیاز مجموعه های ورزشی میتوان گفت که با استانداردهای تعریف شده در سطح بین المللی ورزشی و بکارگیری ادوات منحصر به فرد در هر ورزشی ما در وضعیت بدی قرار گرفته ایم و عامل افزایش نرخ ارز موجب افزایش قیمت ادوات ورزشی در برندهای مختلف شده است و همین امر موجب رکود در بازار لوازم ورزشی از نظر کلیت شده است .

مواد اولیه کفپوش های ورزشی و مواد اولیه تولید چمن های ورزشی در استاندارد های مختلف در بازار گران شده است و تولید کنندگان در این شرایط توانایی خرید مواد اولیه خود را ندارند و بعضا به جهت افزایش قیمت تمام شده محصول و همچنین نبود متقاضی در قیمتهای بالا اقدام به تعطیلی یا توقف تولید خود نموده اند تا در شرایط نرمال بتوانن روند رقابتی با تولیدات رقبای خود را داشته باشند .

بررسی ها نشان میدهد که تغییرات ارزی وضعیت بازار ورزشی را چنان دگرگون نموده است و این عامل خارجی که همیشه تحت تاثیر اقدامات دولت بوده است . باعث ایجاد رکود طی چند ماه گذشته بوده است . در این شرایط فقط میتوان بهترین عملکرد را در فروش محصولات در کشورهای همسایه داشت تا بتوانیم واحدهای تولیدی را در شرایط سر به سر نگه داشت .

تولید کفپوش های ورزشی و چمن های ورزشی و بکارگیری انها در کشورهای همسایه میتواند روند خوبی برای شرکتهای مختلف ایرانی ایجاد نماید به همین منظور استفاده از اتاق های بازرگانی و ارتباط با تجاری کشورهای مختلف در نمایشگاه ها و سمینارهای مختلف میتواند هم تراز تجاری ایران بهبود بخشد و هم حضور شرکتهای پر توان ایرانی را در کشورهای هدف افزایش دهد . با توجه به شرایط فعلی اقتصادی و همچنین افزایش نرخ ارز و … بایستی وزارت ورزشی و جوانان بر استفاده از توان داخل و بکارگیری شرکتهای با سابقه در امر لوازم ورزشی و تهیه و تولید کفپوش های ورزشی و چمن مصنوعی اقدام نماید .

گروه پالس اسپرت با حضور در مجموعه های مختلف ورزشی توانسته است توانایی های خود را برای بهبود شرایط و پیش بینی شرایط مختلف اقتصادی را داشته باشد و با اتعقاد قراردادهای مختلفی اقدام به تهیه و تولید و فروش انواع دستگاه های بدن سازی استاندارد و همچنین تهیه و تولید و نصب انواع کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی نموده است . این گروه با بهره گیری از نیروهای مجرب و توانا برنامه ریزی خود را به کشورهای همسایه معطوف نموده است و امیدوار است که بتواند با حضور در کشورهای همسایه خود را به برندهای مطرح ورزشی نزدیکتر نماید و با معرفی محصولات با کیفیت و استاندارد بالا موجب افزایش سود آوری برای سهامداران خود باشد .

برنامه ریزی برای فروش محصولات ورزشی ایرانی و خارجی از اهداف این گروه میباشد . گروه با همکاری شرکتهای مطرح ایرانی توانسته بر رضایت مندی مشتریان خود بی افزاید و با توجه به نظارت و بازرسیهای مختلفی که از مجموعه های ورزشی داشته است اطلاعات میدانی در عملکرد کفپوش و چمن مصنوعی را در شرایط مختلف آب و هوایی ثبت نموده است و مزایا و معایب آن را به صورت انحصاری به مشتریان خود ارائه می نمائید .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *