اخبار عمومی

حضور فعال گروه پالس اسپرت در شانزدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی ۱۳۹۶

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با رویکرد «اصلاح سبک زندگی و سلامت همگانی» از ۱۳ تا ۱۶ شهریور در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(رحمهالله‌علیه) در این نمایشگاه تولیدکنندگان داخلی به همراه تولیدکنندگانی از ۱۳ کشور جهان، جدیدترین تولیدات‌شان را عرضه می‌کنند.

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی رسانه‌های فعال در حوزه ورزش نیز در کنار بیش از ۱۲۰ تولیدکننده، حضور خواهند داشت.

ارتقای ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، آشنایی با پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی، ایجاد فضای رقابتی و ارتقای کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی مهمترین اهداف برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است.

در این نمایشگاه که توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور در شبستان مصلای امام خمینی(رحمهالله‌علیه) برپا خواهد شد، نمایندگانی از کشورهای آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، ژاپن، انگلستان، بلغارستان، هلند، کره جنوبی، چین، ترکیه، روسیه و ایتالیا تولیدات خود را به معرض نمایش می‌گذارند

گروه پالس اسپرت برنامه ریزی کاملی برای حضور در این نمایشگاه نموده است و از مشتریان و سازمانها و شرکتهای طرف قرارداد تقاضا دارد تا از غرفه این شرگت بازدید نمایند .

 

روباط عمومی گروه پالس اسپرت

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *