اخبار عمومی

حضور فعال گروه پالس اسپرت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

در این نمایشگاه که با همکاری و حمایت وزارت ورزش و جوانان، اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی و انجمن تولید کنندگان لوازم ورزشی کشور برگزار می شود ؛ علاوه بر شرکت های تولیدی داخلی و خارجی ؛ فدراسیون های ورزشی ، ادارات کل ورزش استا ن­ها ، هیئت های ورزشی و باشگاه­های ورزشی کشور نیز حضوری فعال دارند.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی که نسبت به سال گذشته صد در صد رشد نشان می دهد، بیش از ۱۱۰ شرکت حضور دارند که از این تعداد ۹۰ شرکت داخلی و ۲۰ شرکت خارجی هستند.

در این نمایشگاه که در فضائی بالغ بر۱۲ هزار متر مربع برپا خواهد شد، نمایندگانی از کشورهای آلمان، اسپانیا، فرانسه،سوئیس،ژاپن، کویت،اندونزی، انگلستان، بلغارستان،هلند، کره جنوبی، چین، ترکیه، روسیه و ایتالیا حضور دارند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از سوی شرکت میلاد نور،با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و نظارت شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی تهران؛در سالن های ۲۰ ، ۲۱ ، ۲۲، B38 ، A40 و ۴۰ محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی؛ انواع پوشاک و کفش ورزشی ، لوازم و تجهیزات ورزش های گروهی مانند فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و غیره ، تجهیزات ورزش کشتی،  تجهیزات استخر ، تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام ، انواع لوازم و تجهیزات ورزش های رزمی ، آبی و هوایی ، دوچرخه  سواری ، ورزش­های فکری،انواع تجهیزات و وسایل شنا، ورزش ها و مسابقات آبی و قایقرانی، لوازم و تجهیزات پزشکی – ورزشی،مکمل های غذایی، دارویی و پروتئینی، نهادها و شرکت های  ارائه دهندگان خدمات ورزشی و ادوات و تجهیز مراکز و سالن های ورزشی ( کف پوش­ها ، تابلوها و…)  ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

توجه ویژه به حوزه ورزش کشور، ارتقاء ورزش های همگانی و قهرمانی ، توسعه اماکن ورزشی ، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی ، توجه و توسعه ورزش های پایه ، توسعه ورزش مدارس، آشنائی با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی،مهمترین اهداف برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است.

برگزاری کارگاه­های تخصصی با حضور مقامات و کارشناسان و صاحب­نظران داخلی و خارجی، از جمله برنامه های جانبی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است.

این نمایشگاه در مدت چهار روز برگزاری، هر روز از ساعت ۳۰/۸ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی از نمایشگاه متعاقبا” ارسال خواهد شد .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *