اخبار عمومی

زمین‌های چمن مصنوعی استاندارد فیفا را ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز علی کفاشیان ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از سه زمین چمن مصنوعی فوتبال اظهار داشت: بسیاری از زمین‌های چمن مصنوعی موجود در کشور دارای استاندارد فیفا نیستند در حالی که شهرداری تبریز مجوز فیفا در احداث زمین‌های چمن مصنوعی را گرفته است و ما حاضریم تجربیات و استانداردهای مورد استفاده شهرداری تبریز در این خصوص را به سایر استان‌ها نیز ابلاغ کنیم.

وی گفت: در حال حاضر آذربایجان شرقی با داشتن دو تیم در لیگ برتر فوتبال و همچنین حضور تیم ماشین‌سازی در دسته یک و دو تیم دسته دومی یکی از استان‌های فعال در فوتبال می‌باشد.

وی همچنین در خصوص عملکرد و فعالیت هیئت فوتبال استان گفت: عملکرد هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در خصوص فوتبال و فوتسال در مقایسه با سایر استان‌ها بسیار مناسب می‌باشد که این در سایه تلاش و کوشش مسئولان و همچنین ورزشکاران و ورزش دوستان تبریزی است.

وی همچنین با اشاره به وجود افراد ورزشی در شورای شهر تبریز گفت: حضور دکتر شهرام دبیری در هیئت رئیسه فوتبال و همچنین وجود حاج جواد ششگلانی در راس هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی وزن خاصی به این نهاد داده است و ثمره تلاش‌های این دو فرد در توسعه فوتبال استان خود را نشان داده است.

مراسم بهره‌برداری از زمین‌های چمن ارم، تلاش و مجموعه پارک یادگار امام با حضور علی رئیس فدراسیون فوتبال، شهرام دبیری رئیس شورای، جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان و جمعی از اعضای شورای شهر تبریز و همچنین فوتبال دوستان در محل زمین چمن مصنوعی شهرک ارم برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *