مقالات

شباهت های کفپوش پلی یورتان و اپوکسی

انتخاب کفپوش پلی یورتان و اهمیت کفپوش پلی یورتان و وضعیت تولید آن نسبت به کفپوش اپوکسی شرایط مشابهی را در خط تولید دارد . بسیاری از تولید کنندگان برای عرضه محصول با قیمت پایین از مواد اولیه ارزان از کشورهای اطراف استفاده می کنند و مانند کفپوش اپوکسی مشکلات مشابهی را در مقابل خود دارند و تنها کسانی در تولید محصول موفق عمل می کنند که از مواد اولیه خوب از کشورهای صاحب تکنولوژی برتر استفاده نمایند .

همانطور که در کفپوش اپوکسی تولیدکنندگانی که از مواد اولیه خوب با قیمت بالاتری استفاده می نمایند در کفپوش پلی یورتان نیز از این روش پیروی می کنند و نه تنها خسارت نمی بینند بلکه بازار خوبی را در این وضعیت سهم خود نموده اند و روز بروز فروشس محصولاتشان بیشتر شده و تبدیل به یک برند در بازار ایران می شود . اکنون باید مصرف کنندگان به نکاتی که اشاره گردیده اهمیت ویژه ای قائل شوند تا هم از نظر مالی و زمان با مشکلات روبرو نگردند . در فصت مناسب تفاوت کفپوش اپوکشی و کفپوش پلی یورتان بصورت مفصل توضیح داده خواهد شد و  امیدواریم هم تولید کنندگان به موارد ذکر شده اهمیت خاصی قائل شوند که مشتریال از مصرف کردن آن و جایگزین کردن این محصولات بجای موزائیک – سرامیک – سنگ و …رضایت مطلوبی داشته باشند .

پس از تست کیفیت و تأیید آزمایشگاه محصول تولید می گردد ، بسته بندی می شود و به شکل مطلوبی در انبار نگهداری شده و طی نیاز و سفارش مشتری فرستاده می شود .لازم به ذکر است ارکان اصلی خط تولید قبل از اجرای تولید کفپوش اپوکسی و پس از آن حتما باید طبق تجربه و دانش مسئولین آزمایشگاه با مدرن ترین تجهیزات ارزیابی و پس از تأیید نهایی بسته بندی گردد .این در حالیست که بعضی از تولید کنندگان کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان اهمیتی به شرایط آزمایشگاهی و داشتن تجهیزات مناسب نمی دهند و این امر منجر به خسارات جبران ناپذیری در بازار شده و دید مشتری را نسبت به این محصولات منفی کرده ، در صورتی که کفپوش اپوکسی و پلی یورتان با داشتن شرایط و قابلیت های مناسب بهترین گزینه در کنار سایر کفپوش ها می باشند .

م: pxp-co.ir

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *