مقالات

مشخصات فنی ست بدنسازی پارکی

مشخصات فنی ست بدنسازی پارکی
۱ – فلنچ استفاده شده در دستگاه ها ضخامت ۶ میلی متر میباشد ولچکی های نگهدارنده نیز ضخامت ۶ میلی متر می باشد (ضخامت فلنچ بر حسب نظر مشتری میتواند با افزاییش قیمت تغییر کند.)
۲ – ستون اصلی ۹۵ % از دستگاه ها لوله ۵ اینچ بوده و ۵ % درصد باقی مانده از دستگاهها (دستگاه گام زن جلو و عقب، دستگاه دست و پا و دستگاه پارویی) از لوله ۴ اینچ ویا ۵ اینچ استفاده می شود.
۳ – در تمامی دستگاه ها که امکان استفاده از غلاف میباشد. غلاف با ضخامت ۶ میلی متر استفاده میگردد. تمامی اجزای متحرک دستگاه ها بر روی غلاف قرار می گیرند.
۴ – لوله های به کار برده شده در دستگاه ها از لواه های ۲٫۵ و ۳ و ۴ و۵ و ۶ سانتی متر استفاده می شود (که بیشتر لوله های مصرفی ۵ و ۶ سانتی متر میباشد) و ضخامت ۳٫۲ میلی متر که نوع آنها از جنس لوله سپاهان و خم خور و گازی میباشد.
۵ – تمامی قسمت های زین پشتی و جاپایی دستگاهها از نوع پرسی بوده و با سوراخ های منظم به صورت پرسی می باشد.
۶ – پیچ و مهره ها و ترانس های استفاده شده در دستگاه ها از نوع معمولی و به قطر ۲۰ میلی متر میباشد.(استفاده از پیچ های گالوانیزه و واشر های پلی آمید در صورت افزایش قیمت امکان پذیر است).
۷ – CNC های به کار رفته در دستگاه ها از نوع ورق ۶ میلی متر و ۸ میلی متر میباشد.
۸ – درپوش در جهت جلو گیری از نفوذ آب در تمامی دستگاه ها به صورت فلزی میباشد.
۹ – بلبرینگ استفاده شده در تمامی دستگاه ها از نو ع ۶۳۰۴ و ۶۰۰۴ که جنس آن ها KJ درجه یک محصول چین میباشد.
۱۰ – جوش تمامی دستگاه ها از نوع ۲CO و به صورت تمام جوش می باشد.
۱۱ – رنگ تمامی محصولات از نوع الکترواستاتیک کوره ای میباشد.
۱۲ – جهت بستن فونداسیون ولت به نمره ۱۶ و به ازای هر یک ولت ۲ مهره و صفحه شابلون با ضخامت ۲ میلی متر به ازای هر دستگاه موقع بارگیری تحویل خریدار میگردد.
۱۳ – تمامی لوله های به کار برده شده در دستگاه ها از نوع درز دار میباشد.
۱۴ – بسته بندی تمام دستگاه ها به صورت کامل بوده و از دسته های پلاستیکی و ضربه گیر های پلاستیکی از جنس PVC نرم و دسته های هرزگرد از نوع پلاستیکی استفاده می شود.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *