اخبار بدنسازی

نگاهی اجمالی به برگزاری مسابقات پرورش اندام استان قم

تحت عنوان یادبود پیشکسوتان بدنسازی انجام پذیرفت

نگاهی اجمالی به برگزاری مسابقات پرورش اندام استان قم

مسابقات بدنسازی استان قم در روز جمعه مورخه ۲۷/۵/۹۶ در سالن ۲۰۰۰ نفری حیدریان برگزار گردید و استان قم منتخبین خود را در مسابقات کشوری شناخت .

مرتضی معصومی به عنوان مسئول برگزاری این رقابتها طی گفت: این مسابقات از چند جهت حائز اهمیت بود اول اینکه تحت عنوان گرامیداشت و یادبود پیشکسوتان ورزش بدنسازی این استان نامگذاری گردیده بود و مسئولین برگزاری مسابقات به بهترین شکل ممکن از محمد جعفری ریاست هیات و دیگر دست اندر کاران هیات : علی نوروزی،عباس بی غم، محمد جواد بابایی، ابوالفضل سلیمانی و همچنین پیشکسوتان ، داوران ، قهرمانان و مسئولین حاضر در سالن مسابقات تجلیل و قدردانی به عمل آوردند.

جنبه مهم دیگر این این مسابقات سطح کیفی و کمی مسابقات بود که از این لحاظ این رقابتها را به بزرگترین مسابقه تاریخ استان قم بدل نمود.

مرتضی معصومی در ادامه صحبتهایش گفت : این مسابقات را بدون اسپانسر و کمک مالی و با هزینه شخصی خود برگزار نمودم و توانستم از این امتحان سربلند بیرون بیایم.

وی افزود در نظر داریم در آینده ای نزدیک مسابقاتی را تحت عنوان جایزه بزرگ زیرنظر محمد جعفری ریاست هیات بدنسازی استان قم تربیت دهیم که مبلغ ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال برای نفر اوورال پرورش اندام در نظر گرفته شده است که البته زمان برگزاری این رقابتها از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *