مقالات

کفپوش اپوکسی با خواص مقاومتی عالی

کفپوش اپوکسی از انواع کفپوش های دو جزئی است که دارای خواص مقاوتی عالی می باشد و از این نوع کفپوش در بیمارستان ها و فرودگاه ها و منازل و سالن های تولیدی مرکز های صنعتی و … استفاده می شود و این کفپوش اغلب روی سطح های بتونی و سنگی و موزائیک و فلزی استفاده می شود. در ادامه انواع ویژگی های کفپوش های اپوکسی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

کفپوش های اپوکسی نسبت به سایر کفپوش ها نظیر کفپوش لیمنت و پارکت و … دارای قیمت معقول تر و استحکام بیشتر و کاربرد گسترده تر است و همچنین این مدل کفپوش از نظر زیبایی فوق العاده می باشد و ظاهری براق و درخشان به طراحی داخلی ساختمان می دهد. کفپوش های اپوکسی دارای طیف رنگی متنوعی هستند و شما می توانید از بین رنگ های متنوع کفپوشی را انتخاب کنید که با سایر مصالح به کار برده در طراحی داخلی ساختمان و همچنین دکوراسیون داخلی ساختمان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

کفپوش اپوکسی

انواع ویژگی های کفپوش اپوکسی
یکی از مهم ترین مصالحی که در طراحی داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد کفپوش است. کفپوش ها انواع مختلفی دارند که در بین آن ها کفپوش اپوکسی به دلیل مزایایی که دارد امروزه مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته است. کفپوش های اپوکسی انواع مختلفی نظیر کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک و روکش اپوکسی و ماستیک اپوکسی و کفپوش های اپوکسی دکوراتیو و برایمر بتن اپوکسی دارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود رنگ و طرح این مدل کفپوش ها را انتخاب کنید.

بررسی انواع مزایای کفپوش های اپوکسی
کفپوش های اپوکسی دارای مزایای زیادی هستند به همین دلیل اغلب افراد و معماران داخلی ساختمان های تجاری و مسکونی از این مدل کفپوش برای پوشاندن کف ساختمان های مختلف استفاده می کنند.

این نوع کفپوش ها در برابر خوردگی٬ انواع اسیدها و بازهای غلیظ و همچنین انواع مواد شیمیایی و سایش و لغزش از مقاومت بالایی برخوردار هستند.
از مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار هستند.
کفپوش های اپوکسی همچنین دارای مقاوت حرارتی بالایی هستند.
غیر قابل حل در حلال های مختلف صنعتی
بدون نیاز به پرایمر اجراء می شوند.
اجرای آسان و سریع

تشکیل دادن سطحی غیر قابل نفوذ و یکپارچه
در صورت بروز مشکل به راحتی ترمیم می شوند.
کفپوش اپوکسی دارای تنوع رنگ زیادی است.
چسبندگی با کیفیت عالی
گرد و غبار را جذب نمی کند.
کفپوش های اپوکسی همچنین به راحتی ضدعفونی می شوند.

عایق خوب در برابر صدا و سرما و …
به نسبت سایر کفپوش ها این کفپوش دارای قیمت پایین تری است.
مقاومت و دوام بالا
ضد آب بودن
امکان شستشو با شوینده های مختلف

کفپوش اپوکسی با فرم های مختلف نظیر صاف و نیمه صاف٬ زبر و نیمه زبر تولید می شود و از مزایای زیادی برخوردار است و اگر شما به دنبال کفپوشی با طراحی و رنگ بندی متنوع هستید بهتر است این مدل کفپوش ها را برای پوشاندن کف ساختمان های تجاری و مسکونی انتخاب کنید.

م: beautyhome.ir

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *