مقالات

کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی اپوکسی پارکینگی (کفپوش اپوکسی پارکینگ) کفپوش اپوکسیی با مقاومت مکانیکی بالا در کنار زیبایی منحصر بفردش پیشنهادی بسیار خوب برای استفاده در پارکینگ‌های ساختمان‌های اداری ، تجاری و مسکونی است.
کفپوش اپوکسی اپوکسی پارکینگی این قابلیت را دارد که بر روی کلیه سطوح بتنی ، سنگ شده و… انجام شود تا به کارایی بالا و جذابیت بیشتر سطوح بی افزاید.
برای رسیدن به این ویژگی‌های منحصر بفرد باید تمامی اصول فنی و مهندسی را رعایت کرد ، به همین دلیل کارشناسان فنی و اجرایی کفپوش اپوکسی اپوکسی پارکینگی شرکت کفپوش اپوکسی صنعت آریا با افتخار تمامی تجربه و دانش خود را در اختیار مشتریان و خریداران کفپوش اپوکسی اپوکسی پارکینگی قرار می‌دهند.

با در نظر گرفتن پیشرفت علم در صنعت ساختمان بکارگیری از مصالح سنتی نظیر سنگ ، بتن ، موزاییک و … به دلیل پاره ای از مشکلات ازجمله ایجاد گرد و غبار ، نداشتن زیبایی و عدم ایجاد فضای مناسب منسوخ‌شده است.
کفپوش اپوکسیها و خصوصاً کفپوش اپوکسی های پارکینگ ساختمان‌های اداری تجاری مسکونی ازجمله بخش‌هایی مهمی از ساختمان هست که موردتوجه خاص مهندسان و اندیشمندان هست. از این‌رو برای رسیدن به یک کفپوش اپوکسی پارکینگی مناسب یک ساختمان می‌بایست فاکتورهای مهمی نظیر  مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا، قابلیت آب‌بندی و ضد لغزندگی و امکان طراحی و رنگ‌بندی بسیار متنوع و زیبا را مدنظر گرفت که در این صورت با اقتدار و اختیار کامل می‌توان جوابگوی تمامی سلیقه ها بود.

بتن موجود در کف پارکینگ های طبقاتی در برابر سایش ناشی از لاستیک چرخ اتومبیل مقاوم نمی باشد . همچنین بتن در برابر نفوذ و آلایندگی موادی از قبیل روغن ، بنزین و روغن ترمز مقاوم نبود و باعث آسیب دیدن آن می گردد .
لذا لازم است بتن با مواد اپوکسی یا پلی یورتان پوشش داده شود . کفپوش اپوکسی های اپوکسی یا پلی یورتان مناسب کف پارکینگ های طبقاتی با ضخامت پائین ( حداکثر یک میلی متر ) پس از انجام زیر سازی بر روی کف اجراء می شود .
همچنین امکان خط کشی و شماره گذاری بر روی این کفپوش اپوکسی ها جهت مشخص شدن مسیرهای حرکت و محل توقف وسائط نقلیه وجود دارد .

مزایای کفپوش اپوکسی اپوکسی پارکینگی :
افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی کفپوش اپوکسی اپوکسی پارکینگی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می شود.
کفپوش اپوکسی اپوکسی پارکینگی ، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌کند. کفپوش اپوکسی پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌شود

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *